Önce Çıkan Projeler

İZSU’da Periyodik Kontroller

İZSU’da Periyodik Kontroller

İş Ekipmanlarının Kullanımında Sağlık ve Güvenlik Şartları Yönetmeliği kapsamında gerçekleştiriyor olduğumuz Periyodik Kontrol faaliyetlerinde her geçen gün operasyon ağımızı güçlendirmeye, hizmet kalitemizi artırmaya ve bu doğrultuda da müşteri portföyümüzü genişletmeye devam ediyoruz. Son dönemde İzmir Büyükşehir Belediyesi’ne bağlı bir iştirak olan İzmir Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü İZSU’nun Kaldırma ve İletme Ekipmanları, İş Makineleri ile Basınçlı Kaplarının Periyodik Test ve Kontrolü hizmetlerini gerçekleştirdik ve Mart ayında son bulan projeyi başarı ile tamamladık.

Personel Belgelendirme

Personel Belgelendirme

Asansör sektöründe uzun yıllardan beri hizmet sağlayan bir kuruluş olarak edindiğimiz bilgi ve deneyimi personel belgelendirme sektörüne de aktarmaya başladık. Mesleki Yeterlilik Kurumunun yayınladığı ulusal yeterlilik standartlarına göre gerçekleştiriyor olduğumuz personel belgelendirme hizmetlerinde de, küresel anlamda faaliyet gösteren sektör devleri ile çalışma şansını yakalıyoruz. Son dönemde, Thyssenknupp, Kone Asansör ve Schindler gibi firmaların çalışanlarına, Asansör Bakım ve Onarımcısı ulusal yeterliliğindeki sınav ve belgelendirme hizmetlerini sağladık.

Patlamadan Korunma ve Proses Güvenliği

Patlamadan Korunma ve Proses Güvenliği

Çalışanların Patlayıcı Ortamların Tehlikelerinden Korunması Hakkındaki Yönetmeliği kapsamında gerçekleştiriyor olduğumuz hizmetlere de yine sektör liderleri ile çalışmaya ve bu alanda gösterdiğimiz faaliyetler neticesinde memnun kalan müşterilerimizin sayısını artırmaya devam ediyoruz. Son dönemde kendi sektöründe uluslararası arenada en bilinen kuruluşlarından birisi olan Schneider Elektrik firmasının Patlamadan Korunma Dokümanını hazırlayarak referanslarımıza bir yenisini daha eklemiş olduk.

One cikan projeler