İşe Dönmeye Hazır Mısınız?

Tüm Dünyayı etkisi altına alan Pandemi tehlikesi sonrası normalleşme süreci ile birlikte işe dönüş  başlamaktadır.

Çalışma ortamına geri dönüş sağlandığında Hijyen  , Sağlık koşullarının uygunluğu ve faaliyetlerin sorunsuz olarak devam edebilmesi için sürdürülebilir bir program ile Güvenli ortamın sağlanması gerekmektedir.

Özellikle sanayi alanında pandemi’nin üretime yansıyacak olan olumsuz etkileri gözönünde bulundurulduğunda,işletmelerin pandemiye karşı direncini arttıracak ciddi önlemler almaları kaçınılmaz olmuştur.

Peki sizler bu şartları sağlamakta ve yeniden işe dönmeye hem altyapı hem personel olarak HAZIR MISINIZ?

SZUTEST Olarak Güvenli İş Ortamına Dönüşte Size Nasıl Katkı Sağlarız?

SAHA KONTROLLERİ : Sektörünüze özgü  görevlendirme yapacağımız tecrübeli denetçi kadromuz ile iş yerlerinizde almış olduğunuz önlemleri , oluşturduğumuz soru listeleri kılavuzluğunda inceleyerek, COVİD 19 özelinde faaliyetinize özgü riskleri göz önünde bulundurup saha kontrolleri gerçekleştireceğiz.

Saha kontrolleri ; Risk değerlendirmeleriniz , Temizlik ve Hijyen ile ilgili alınan önlemler , Mevcut kapasite değerlendirmeleri , Acil durum planları , Personel farkındalığı gibi birçok kritik noktaya değinerek kapsamlı bir incelemeyi barındırmaktadır

Saha kontrolleri; online ortamda hazırlanan kontrol listeleri ve tablet aracılığı ile yapılarak sizlere anlık raporlar sunulur. Böylece önlemler zaman kaybedilmeden alınmış olur.

DENETİM BELGESİ : Gerçekleştirilen  kontrollerin ardından önlemlerin yeterli seviyede alındığına dair karar verildiği taktirde firmanıza özgü hazırlanmış Denetim Belgesi düzenlenecektir.

Bu sayede , işletmeniz tarafından Özellikle tüketicinin , virüs güvenliğinin sağlanmasına yönelik beklentilerinin karşılanması adına önemli bir adım atılmış olacaktır.

Bilgi ve Uzmanlığımızı çerçevesinde Kurulduğumuz ilk günden beri BİZİMLE GÜVENDESİNİZ ilkesinden yola çıkarak Tüm sektörlere uygulayabileceğimiz Denetim hizmetimiz hakkında detaylı bilgi için bize ulaşın.