İnsan Kaynakları

Amaç cümlemizde de belirttiğimiz gibi Szutest olarak, ülkemizin ve şirketimizin en değerli varlığının genç, çalışkan, tutkulu ve iyi yetişmiş insan kaynağı olduğunu düşünüyor; bu zengin kaynağı en etkin, en verimli şekilde kullanıp, yaratıcı, yenilikçi ve rasyonel bakış açısıyla birleştirerek hizmetlerimizi sunmak istiyoruz. Tüm İnsan Kaynakları süreçlerimizi de işte bu ana düşünceden hareketle oluşturmaya çalışıyoruz.

İnsan Kaynakları departmanımız, şirketimizin en değerli varlığı olan çalışanlarımızın işe alım ve oryantasyon sürecinden başlayarak, sağlığı ve güvenliği, ücret yönetimi, sürekli eğitimi, performans değerlendirmesi ve kariyer yönetimi gibi alanlarda çalışmalar yürütürken, diğer taraftan da organizasyonumuzun etkin iç iletişiminde destekleyici bir rol üstleniyor.

Szutest olarak, tüm çalışanlarımızdan Szutest Etik Kodunu benimsemelerini ve tüm faaliyetlerini bu Kod çerçevesinde gerçekleştirmelerini bekliyoruz. Tüm İnsan Kaynakları süreçlerimizi çalışanlarımızın bu Kod’da sözü edilen yetkinlikleri ve davranış biçimlerini güçlendirmeleri üzerine kurguluyoruz. Çalışanlarımızdan beklediğimiz önemli yetkinlikleri şöyle sıralayabiliriz:

  • Etkin İletişim
  • Tarafsızlık ve Güvenilirlik
  • Kendini ve Çalışma Arkadaşlarını Geliştirme
  • Takım Çalışması
  • Yaratıcılık
  • Müşteri ve Çözüm Odaklılık

İşe alım sürecimizin temel amacı, doğru insanların doğru işlerde çalışmasını sağlamak ve böylece organizasyonumuzun hedeflerine ulaşmasına katkı sağlamak. Bu amaç doğrultusunda, Szutest’e başvuran adayların yetenekleri, becerileri, eğitim düzeyleri ve potansiyellerine göre organizasyonumuzun ihtiyaçlarına en uygun adayları belirlemeye çalışıyoruz. Siz de, uygun bir aday olduğunuzu düşünüyorsanız, ekteki link’ten ya da taraftaki ilgili alandan kendi hazırladığınız özgeçmişinizle de Szutest’ e iş başvurusunda bulunabilirsiniz.

Çalışanlarımızın sürekli eğitimine büyük önem veriyoruz. Yıllık eğitim planları çerçevesinde, yeni hizmet alanları, yeni yetkilendirmeler, teknolojik gelişmeler, ulusal ve uluslararası kurallardaki (standart, yönetmelik, vb.) değişiklikler gibi işin daha etkin yapılabilmesi için ihtiyaç duyulan eğitimler ve kişisel/mesleki gelişim sağlayan programlar yoluyla çalışanlarımızın başarısını her zaman desteklemeyi amaçlıyoruz.

Başvuru Formu


×

Certificate Inquiry

It will be enough to write the first three letters of your company’s name and certificate number in the space beside it in order to inquire the certificate you have obtained from Szutest.

 

You can check the certificate in the scope of Szutest Personnel Certificaiton accreditiaon (EN ISO 17024) by entering the first 3 letters of the name displayed on the certificate and the certificate number.

×

×

Sertifika Sorgulama

Szutest’ten almış olduğunuz sertifikanızı sorgulamak için küçük harfler ile firma isminizin ilk üç harfini ve yanındaki alana da sertifika numaranızı yazmanız yeterlidir.

 

Szutest’ten almış olduğunuz EN ISO 17024 Personel Belgelendirme akreditasyonu kapsamındaki belgenizi isminizin ilk 3 harfini ve sertifika numaranızı girerek sorgulayabilirsiniz.

×

×

×

Запрос сертификата

Достаточно написать первые три буквы имени вашей компании и номер сертификата, чтобы узнать сертификат, который вы получили от Szutest.

 

Вы можете проверить сертификат в рамках лицензии Szutest Аккредитация персонала (EN ISO 17024), введя первые 3 буквы имени, отображаемого в сертификате и номер сертификата.

×

×

Заявка за Сертификат

Ще бъде достатъчно да напишете първите три букви от името на Вашата компания и номер на сертификат в в празното място до него, за да заявите за сертификата, който сте получили от Szutest.

 

Можете да проверите сертификата в обхвата на акредитацията за сертификация на персонала на Szutest (EN ISO 17024) като въведете първите три букви на името отразено на сертификата и номера на сертификата.

×

×

×

×


×
×


×


×

Sertifika Sorgulama

Szutest’ten almış olduğunuz sertifikanızı sorgulamak için aşağıda bulunan SERTİFİKA SORGULAMA butonuna tıklayın.

 

Szutest’ten almış olduğunuz EN ISO 17024 Personel Belgelendirme akreditasyonu kapsamındaki belgenizi sorgulamak için aşağıda bulunan PERSONEL BELGE SORGULAMA butonuna tıklayın.

×
[contact-form-7 404 "Not Found"]
×
[contact-form-7 404 "Not Found"]
×