Yeni Hizmetlerimiz

ISO 50001 Enerji Yönetim Sistemi – Türkak Akreditasyonumuz Yayınlandı

ISO 50001 Enerji Yönetim Sistemi

Gelişen küresel ekonomi ve rekabet ortamı kuruluşların harcadığı enerji miktarını iyi yönetmesini zorunlu kılmaya başladı. Enerjiyi yönetmek artık sadece tasarruf planının bir parçası olmakla kalmıyor aynı zamanda kuruluşların kurumsallık çizgisini de belirler hale geldi.

Szutest olarak, Türk Akreditasyon Kurumu tarafından EN ISO/17021-1 standardına göre akredite olduğumuz yönetim sistemi belgelendirme hizmetlerimize, ISO 50001 Enerji Yönetim Sistemi belgelendirme hizmetlerini de eklemiş durumdayız. Bu yeni kapsamla beraber, enerji yönetimini bir üst seviyeye taşımak için alt yapısını kurmuş olan firmalara Türkak akreditasyonlu hizmet sağlamak için hazırlığımızı tamamladık ve taleplerinizi bekliyoruz.

Çevrimiçi İnteraktif Eğitim Hizmetleri

iso egitimler

Sadece yaşanan salgının sonuçlarıyla başa çıkabilmek adına değil artık şirket kültürümüzün bir parçası haline gelen iş geliştirmelerimize devam ediyoruz. Bu anlamda yılların verdiği tecrübe ile sağlıyor olduğumuz hizmetlerimizi çevrimiçi sunmamızı sağlayacak gerekli alt yapıyı kurduk ve özellikle de eğitim hizmetlerimize hız verdik. Uygunluk değerlendirme sektörüne ilgi duyan ve kalite anlayışına önem veren kuruluşların ve çalışanların yoğun talebini karşılamak adına sık sık interaktif eğitimler düzenlemeye başladık. Siz de talep ederseniz, 11 – 15 Mayıs arasında düzenlenecek olan Online ISO 9001:2015 Baş Denetçi Eğitimine veya ISO 14001:2015 Online Baş Denetçi Dönüşüm Eğitimine katılabilirsiniz.

yeni-hizmetlerimiz