Öne Çıkan Projelerden Haberler

MNG Kargo’da Periyodik Kontroller

MNG Kargo’da Periyodik Kontroller

İş Ekipmanlarının Kullanımında Sağlık ve Güvenlik Şartları Yönetmeliği gereğince, EN ISO/IEC 17020 standardına göre gerçekleştirdiğimiz periyodik muayene faaliyetlerinde, her geçen gün yeni bir projeye başlamanın heyecanını yaşıyoruz.

Haziran ayından itibaren, MNG Kargo’nun, tüm bölge ofislerini içeren hizmet sözleşmesine imza attık. Tüm Türkiye’ye yayılan hizmet ağımız sayesinde, çok sayıda ofisiyle hizmet veren her türlü kuruluşun ihtiyaçlarını karşılayabilir hale geldik. MNG Kargo ofislerini, geniş hizmet ağımızdan faydalandırmaktan mutluluk duyuyoruz.

Öztiryakiler’de Gaz Yakan Cihazların Testleri

Öztiryakiler’de Gaz Yakan Cihazların Testleri

Gaz Yakan Cihazlar Yönetmeliği, ocak, fırın, sıcak su kazanları ve ısıtıcılar gibi ürünlerin piyasaya arzından önce CE markalanmasını zorunlu kılıyor. Bu yönetmelik, 1989 yılından beri Avrupa Birliği üye ülkelerinde ve 2004 yılından beri ülkemizde uygulanıyor.

Szutest akredite kuruluş olarak bu yönetmelik kapsamında yıllardan beri faaliyet gösteriyor. Ülkemizde çok sayıda büyük üreticiyle çalıştık ve bunlara bir yenisini eklemenin gururunu yaşıyoruz.

Endüstriyel mutfak ekipmanlarının üretimini ve 167 ülkeye ihracatını yapan, ilk 100 sanayi devi içinde bulunan Öztiryakiler firmasının SASO Quality Mark belgelendirme testlerini gerçekleştirdik. Bu hizmetimizle Suudi Arabistan ve komşu ülkelere ihracatın kapılarını aralamış olduk.

one-cikan-projeler