Yeni Hizmetlerimiz

Şirket olarak bizim için en değerli varlıklar olan müşterilerimizin talepleri bizi daha geniş kapsamlarda hizmet vermeye motive ediyor. Szutest olarak, kültürümüzün ve vizyonumuzun bir parçası haline gelen kapsam genişletme çalışmalarımıza hızla devam ediyoruz.

Asansör Güvenlik Komponentlerinde Kapsam Genişletme

Asansör Güvenlik Komponentlerinde Kapsam Genişletme

Asansör sektörünü, en temel haliyle montaj yapan kuruluşlar ve komponent üreticileri olarak ikiye ayırabiliriz. Szutest olarak her iki alanda da hizmet veriyoruz. Montaj yapan kuruluşların belgelendirme hizmetlerini yaklaşık 15 yıldan beri sürdürdüğümüzü düşününce bu alandaki tecrübemiz ön plana çıkıyor. 2014/33/AB Asansör Yönetmeliği kapsamında Avrupa Birliği Komisyonu tarafından CE belgelendirme hizmetlerinde Onaylanmış Kuruluş olarak faaliyet kapsamımızı genişletmeye devam ediyoruz.

2014/33/AB Asansör yönetmeliği kapsamında, güvenlik komponentlerinin belgelendirme yetkisini ilk alan kuruluş unvanına sahibiz. Yakın zamanda, asansör komponentlerinin belgelendirilmesiyle ilgili kapsamımıza asansör tamponları ve frenlerini içerecek şekilde yeni ürünler ekledik. Bu alanda müşteri ihtiyaçlarını tam anlamıyla karşılayacak şekilde geniş bir yetkiyle müşterilerimizden gelecek talepleri bekliyoruz.

Personel Belgelendirme

Personel Belgelendirme

EN ISO/IEC 17024 akreditasyonumuz altında gerçekleştirdiğimiz personel belgelendirme faaliyetlerinde hizmet kapsamımızı genişletiyoruz. Hali hazırda sabit bağlantı gerçekleştiren her türden kaynakçı sertifikasyonuna ek olarak asansör bakımı, onarımı ve montajını gerçekleştiren personellerin belgelendirmesi için hem Türk Akreditasyon Kurumu hem de Mesleki Yeterlilik Kurumu tarafından yetkilendirilmiş durumdayız.

Buna ek olarak, kapsam genişletme çalışması neticesinde, aşağıda sıraladığımız meslek gruplarında da belgelendirme yapmak için yetkilendirme sürecine devam ediyoruz. Yetkilendirme süreci için gerekli olan Türkak denetimimizin başarıyla sonuçlandığını da belirtelim.

Makine Bakımcı ve Montajcısı

Endüstriyel Taşımacı

Köprülü Vinç Operatörü

Motorlu Kara Taşıtları Alım Satım Danışmanı ve Sorumlusu

Servis Aracı Şoförü

Taksi Şoförü

ROHS Yönetmeliğine Göre Uygunluk Testleri

ROHS Yönetmeliğine Göre Uygunluk Testleri

İngilizce orijinali The Restriction of Hazardous Substances Directive olan ROHS yönetmeliği kapsamında test faaliyetleri gerçekleştirmeye başladık. Elektronik malzemelerde belirli zararlı maddelerin kullanımını kısıtlamaya odaklanan bu yönetmelik kapsamında testleri gerçekleştirebilmek için yatırımlarımızı ve altyapı çalışmalarımızı tamamladık ve hizmetlerimize bir yenisini daha eklemiş olduk.

yeni-hizmetlerimiz