Öne Çıkan Projeler

2022-FİFA-Dünya-Kupası2022 FİFA Dünya Kupasında Bizi Unutmayın!

Gerek ülkemizde gerekse yurtdışında birçok endüstriyel tesis ve büyük inşaat projelerinde sorumluluk alıyor, üreticilerin ve yatırımcıların uygunluk değerlendirme ve muayene ihtiyaçlarını karşılıyoruz.

Buna en iyi örneklerden birisi de, 2022’de Katar’da gerçekleştirilecek olan FİFA Dünya Kupası maçlarının oynanacağı stadyumlar için gerçekleştirdiğimiz muayene ve gözetim faaliyetleri.

Al Thumama ve Lusail stadyumlarının çelik konstrüksiyon imalatları Türkiye’de yapılıyor. Bu imalatların ilgili şartnamelere ve EN 1090 standardına uygunluğunu kontrol ettiğimiz projenin sonuna ve Dünya Kupası’nın heyecanlı atmosferine her gün daha çok yaklaşıyoruz.

Maçları izlerken stadyumların yapımında Szutest’in de emeği ve katkısı olduğunu unutmayın!

Brisa’da-Periyodik-KontrollerBrisa’da Periyodik Kontroller

Bridgestone ve Lassa gibi markaları çatısı altında barındıran Brisa Bridgestone Sabancı Lastik Sanayi ve Ticaret A.Ş. ile yaptığımız sözleşme gereği, kullanılan Basınçlı Ekipmanların periyodik kontrollerini gerçekleştireceğiz.

İş ekipmanlarının kullanımında sağlık ve güvenlik şartları yönetmeliği gereği kullanılan her türlü basınçlı ekipmanın Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı tarafından yetkilendirilmiş akredite kuruluşlar tarafından periyodik muayene ve kontrollere tabii tutulması gerekiyor. Dev lastik üreticisi Brisa’ya da bu alanda hizmet verecek olmanın mutluluğunu yaşıyor ve ülkemizin en büyük markalarıyla çalışma yolunda hızla ilerliyoruz.

 

one-cikan-projeler