Geniş Hizmet Kapsamı

Ürün ve yönetim sistemleri belgelendirme, test, periyodik muayene, endüstriyel imalat gözetimleri, kaynakçı sertifikasyonu, kaynak prosedür onayları, İSG ölçümleri, topraklama ölçümleri, SEVESO, ATEX tesis, ekipman-proje-cihaz uygunluk muayeneleri, Rusya, Ukrayna, Çin standartlarında belgelendirme, NDT muayeneleri yaparız.

Başta Makineler, Medikal Cihazlar, Asansörler, Basınçlı Ekipmanlar, Gaz Yakan Cihazlar, Sıvı ve Gaz yakıtlı Yeni Sıcak Su Kazanları, Basınçlı Kaplar, Basit Basınçlı Kaplar, Muhtemel Patlayıcı Ortamda Kullanılan Teçhizat ve Koruyucu Sistemler, Açık alanda Kullanılan Teçhizat Tarafından oluşturulan Çevredeki Gürültü ve Yapı Malzemeleri olmak üzere birçok AB yönetmeliğine göre yetkilendirilmiş kuruluş olarak Ürün Uygunluğu Değerlendirme hizmetleri sunarız. Ayrıca Elektrikli Cihazlar, EMC ve Otomotiv sektöründe anlaştığımız Onaylı Tedarikçilerimiz ile hizmet ağımızı geniş tutmaktayız.

Genel katılıma açık olmak üzere Yönetim Sistemleri Denetçi/Baş Denetçi, CE Belgelendirme-AB Yönetmelikleri Bilgilendirme, Akreditasyon Standartları, İş Sağlığı ve Güvenliği, Risk Analizi, Klinik Değerlendirme, Sterilizasyon Eğitimi ve Kişisel Gelişim Eğitimleri veririz.