Editörden

Szutest ve Teknoloji

Szutest ve Teknoloji

Küreselleşmenin temel yapı taşı olan teknolojik gelişmeler, sadece bireysel boyutta değil endüstriyel boyutta da büyük önem taşıyor. Dijital dönüşüm, birçok sektörde zorunlu hale gelmeye başladı.

Belgelendirme faaliyetlerinde, üreticilerimizle yakın temas halindeyiz. Gizlilik politikası kapsamında, iç proseslerine dâhil oluyoruz. Bu sayede özellikle büyük ölçekteki işletmelerde dijital dönüşüme yakından tanıklık edebiliyoruz. Endüstri 4.0’ın ayak seslerinin duyulmaya başlaması bir yana, uygunluk değerlendirme kuruluşlarının dahi bu dönüşüme ayak uydurması gereklilik haline geldi.

Szutest Teknoloji hayata geçiyor
Bu nedenle iki yıl önce, heyecanlı, istekli ve çalışkan bir kadroyla yola çıktık. Szutest’e yazılım desteği sağlaması için Szutest Teknoloji firmamızı hayata geçirdik. Şirketimiz müşterilerimizin ihtiyaçlarına daha hızlı ve etkin çözümler üretebilmemizi sağlayan uygulamalarla işimizi kolaylaştırdı. Zamanla gelen talepler kuruluş amacını aşarak, tüm uygunluk değerlendirme kuruluşlarının kullanımına açık olabilecek çözümler üretmeye başladı.

Szutest Teknoloji sayesinde dijital dönüşümden kendi payımıza düşeni almakla kalmıyor, sektörü paylaştığımız diğer kuruluşlara da hizmet etmekten gurur duyuyoruz. Bu kulvarda doğru yolda ilerlediğimizin farkındayız.

Yazılımlar hizmet kalitesi ve uygulamalardaki standartlaşmanın yanında müşteri memnuniyeti için de gereksinim haline geldi. Uygunluk değerlendirme kuruluşları özellikle geniş hacimli projelerde; müşteri talepleri doğrultusunda dönüşüme ayak uydurmak zorunda kalıyor. Biz de bu alandaki ihtiyacı giderebilecek yazılım ve uygulamaları üretiyoruz. Sektörümüzün gelişimine katkı sunmaktan büyük heyecan duyuyoruz.

Szutest Teknoloji yazılım haricinde bir çok alanda da daha hizmet veriyor. Bu hizmetleri, internet sitesi üzerinden de detaylıca inceleyebilirsiniz.

Bu hizmetlerden ilk faydalanan biz Szutest çalışanları olduk. Bu nedenle teknoloji şirketimizin özellikle Google algoritmaları konusunda uzman olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz buna ek olarak, yine teknoloji ekibimiz Szutest’i, sosyal medyanın her mecrasında başarılı şekilde temsil ediyor.

Szutest Bülten’in amaçlarından biri ‘Szutest’i bütün olarak size daha iyi anlatabilmek. Bu nedenle dijital dönüşümde nerede olduğumuzu paylaşmak ve her türlü geri bildiriminizin bizim için değerli olduğunu bir kez daha yinelemek istedik!

Çalışmalarınızda, hem bireysel hem kurumsal neden’lerinize hizmet eden, sürdürülebilir başarılar diliyoruz.

Editör:

İlker Erdinç ELİNÇ