Giriş

Szutest olarak sürekli değişiyor ve gelişiyoruz. Hem bünyemizdeki hem de parçası olduğumuz sektörlerdeki ilerlemelerden müşterilerimizi, büyüyen Szutest ailesini ve tüm sektör paydaşlarımızı haberdar etmek için Szutest Bülten’i hazırlama ihtiyacı hissettik.

Szutest Bülten sayesinde, yönetmelikler ve standartlarla ilgili önemli değişikliklere, kurumumuz hakkında güncel bilgilere, önemli duyurulara, gerçekleştirdiğimiz faaliyetlere ve her geçen gün bir yenisine başladığımız büyük projelere dair bilgilere erişebileceksiniz.

Her bültende, müşterilerimize ve paydaşlarımıza bizi daha iyi tanıyabilmeleri adına, ‘Bizden Biri’ başlığında Szutest ailesinin değerli fertlerine yer vereceğiz. Böylelikle ne kadar ‘Sizden Biri’ olduğumuzu hatırlatmayı ve paylaştığımız ortak değerleri görünür kılmayı ümit ediyoruz.

Her şeyin ilki özeldir. Bu özel ilk sayımıza dünyaca ünlü İngiliz yazar Simon Sinek ile başlayalım. Sinek, “Başlangıç noktasını belirlerken “neden” sorusuyla başlamak gerek” diyor. Bu sorunun cevaplanmasıyla “nasıl” ve “ne” sorularını sormak gerektiğini ifade ediyor. Biz de bu gerekçeyle nedenlerimiz hakkında bir yazıyı da bu ilk bültende paylaşmak istedik.

Szutest Bülten’in bu ilk sayısını beklentilerinizi tahmin etmeye çalışarak hazırladık. Bundan sonraki sayılar için her türlü görüş ve önerilerinize açığız. Geri bildiriminiz bizi çok mutlu eder.

Keyifli okumalar diliyoruz.
Her şeye bir “Neden” ile başlayın.

Simon Sinek

 

giris