Bizden Biri

erdinc-yildirimErdinç Yıldırım

Trabzon’da doğdu ve çocukluğunu ve gençliğini orada geçirdi. Üniversiteden mezun olduktan ve askerliği tamamladıktan sonra İstanbul’a taşındı. 2011 Yılından beri Szutest bünyesinde önce uzman sonrasında ise yönetici olarak çalışmaktadır.

İş dışındaki zamanlarda çok sıkı şekilde masa tenisi oynayan Erdinç Bey, sinemaya adeta aşık. Hayatında en mutlu olduğu anı üniversiteden mezun olduğu an olarak hatırlıyor.

6 ve 8 yaşlarında iki tane kız çocuğu babası olan Erdinç bey’e kız babası olmanın nasıl bir duygu olduğunu sorduk; kendi sözleri ile ‘1 kız babası olmak mutluluk verici ama 2 kız babası olmak 4 kat mutluluk verici olarak’ tanımladı.

 

orhun-gunelOrhun Günel

Tokat doğumlu Orhun Bey, daha 40 günlükken taşındığı İzmir’de çocukluğunu ve öğrenim hayatını geçirdi. Eskişehir Osmangazi Üniversitesinden Endüstri Mühendisi olarak 2017 yılında mezun olduktan sonra İstanbul’a taşındı. 2018 yılından itibaren profesyonel kariyerinin ilk adımını attı ve Szutest’te Yapı Malzemeleri Departmanında teknik uzman olarak çalışmaya başladı.

Mesai dışındaki zamanlarda sporla arası iyi olduğundan basket oynamayı çok sevdiğini belirtti. Doğayla iç içe olmaktan zevk aldığını ifade eden Orhun Bey, çok severek yaptığı kamp aktivitelerine sıkı şekilde devam ediyor. Bir tiyatro oyunu için ilkokul öğretmeninin kendisine verdiği rolü hala hayatının en mutlu anılarından biri olarak hatırlıyor.

Bir endüstri mühendisi olarak, Szutest’teki görevinde çok çeşitli endüstrilerle iç içe çalışıyor olduğu için kendini şanslı hissettiği ifade ediyor.

 

bizden-biri