Ailemizin Yeni Üyeleri

Ocak ve Şubat ayları içerisinde, Szutest’te göreve başlayan, ailemizin yeni üyelerine, Szutest Bülten aracılığıyla bir kez daha Hoş geldiniz demek istedik.

Ejder Kağan NEDİRLİ

Ejder Kağan Nedirli, Arel Üniversitesi’nde tamamladığı öğrenim hayatından sonra
Makine Mühendisleri Odası’ndan Asansör Periyodik Kontrol Elemanı sertifikası aldı. 3 Ocak 2020 tarihinden beri Asansör Periyodik Muayene Departmanı’nda görev yapıyor. Kendisine görevinde başarılar diliyoruz.

 

Ekrem Taner AKTIEkrem Taner AKTI

İstanbul Üniversitesi Makine Mühendisliği bölümünden mezun olduktan sonra farklı firmalarda Makine Mühendisi olarak çalıştı. 6 Ocak 2020 tarihinden itibaren Szutest’te Asansör Periyodik Kontrol Departmanımızda görev yapıyor. Ekrem Taner Bey’e hoş geldin diyor ve yeni görevinde başarılar diliyoruz.

Esra AYDINEsra AYDIN

İstanbul Üniversitesi Kimya Mühendisliği bölümünden mezun olduktan sonra iş hayatına Abdi İbrahim Pharmaceuticals’ta Kalite Güvence Mühendisi olarak başladı. Daha sonra Deva Holding’de Kalite Güvence Uzmanı olarak deneyim kazandı. Ardından Yeditepe Üniversitesi’nde Kalite Uzmanı ve Ay Grup Yapı’da Kalite Yönetim Uzmanı olarak çalıştı. 27 Ocak 2020 tarihinden itibaren Szutest Kalite Departmanı’nda göreve başladı. Kendisine hoş geldin diyoruz.

Ahmet YenenAhmet YENEN

Ahmet Yenen, Ondokuz Mayıs Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümünden mezun oldu. Mavinesil Reklam ve Yazılım Hizmetleri’nde Bilgisayar Programcısı olarak görev aldı. 13 Ocak 2019 itibariyle Szutest ailesinin teknoloji şirketine katıldı. Yeni görevinde Ahmet Bey’e başarılar diliyoruz.

Fırat GÜLSUFırat GÜLSU

Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği bölümden mezun oldu. Omega Asansör’de Arıza Bakım ve Revizyon Sorumlusu olarak deneyim kazandı. Asansör Periyodik Kontrol Departmanı’na 9 Ocak 2020 itibariyle Asansör Muayene Personeli olarak katıldı. Kendisine başarılar diliyoruz.

Gülay YILDIZ KOCAMANGülay YILDIZ KOCAMAN

6 Ocak tarihinden itibaren Asansör Periyodik Kontrol Departmanı’nda Planlama Sorumlusu olarak çalışmaya başladı. A1 Belgelendirme ve Muayene Hizmetlerinde Sekreter olarak çalıştı. Daha sonra IQNORM Uluslararası Belgelendirme ve Muayene Hizmetleri’nde Planlama Şefi olarak görev yaptı. Kendisine aramıza hoş geldin diyoruz.

Harun BİNGÖLHarun BİNGÖL

Farklı firmalarda Ölçüm Sorumlusu olarak çalıştıktan sonra Szutest ailesi Çevre Laboratuvarımıza Ölçüm Sorumlusu olarak göreve başladı. Harun Bey’e hoş geldin diyor ve başarılar diliyoruz.

Sefa DEMİRSefa DEMİR  

Sefa Bey, Kocaeli Üniversitesi Metalografi ve Malzeme Muayenesi bölümünden mezun olduktan sonra CTI Muayene ve Denetim A.Ş.’de NDT Operatörü olarak deneyim kazandı. 17 Ocak 2020 itibariyle Endüstriyel Hizmetler Departmanımıza NDT Uzmanı olarak katıldı. Kendisine hoş geldin diyor ve Szutest’te başarılar diliyoruz.

Talha UÇKUNTalha UÇKUN

Sakarya Üniversitesi Çevre Mühendisliği bölümünden mezun olan Talha Bey, Sefa Tek Enerji Danışmanlığı’nda Proje Mühendisi olarak çalıştı. 6 Ocak 2020 tarihinden itibaren Szutest Enerji Departmanı’na katıldı. Talha Bey’e yeniden hoş geldin diyor ve çalışmalarında başarılar diliyoruz.

Büşra TATARBüşra TATAR

Marmara Üniversitesi Makine bölümünden mezun oldu. Daikin Isıtma ve Soğutma Sistemlerinde Proje Sorumlusu, Meka Mekanik Yapı San. ve Tic. Ltd. Şti.’de VRF Sistem Satış Yöneticisi, son olarak BRS Mühendislik bünyesinde Şantiye Sorumlusu olarak deneyim kazandı. Şubat 2020 itibariyle Szutest’te Enerji Departmanı’nda Planlama ve Satış Sorumlusu olarak göreve başladı. Kendisine hoş geldin diyor, görevinde başarılar diliyoruz.

Evren AYDINEvren AYDIN

Trakya Üniversitesi Makine Mühendisliği bölümünden mezun oldu. Artıbel Belgelendirme Teknik Kontrol Gözetim ve Eğitim Hizmetleri Ltd. Şti.’de Muayene Uzmanı, 3M Baymak Klima’da Tekniker, Taşkan Yapı İnşaat ve Tic. Ltd. Şti.’de Makine Mühendisi, Norm Muayene Müh. Hiz. Tic. Ltd. Şti’de Genel Müdür olarak görev yaptı. Şirketimiz Periyodik Kontrol Departmanı bünyesinde Teknik Yönetici olarak çalışmaya başladı. Yeni görevinde kendisine başarılar diliyoruz.

Köksal DİKMENKöksal DİKMEN

Okan Üniversitesi Mekatronik Mühendisliği bölümünden mezun olan Köksal Bey, ilk olarak Tepsan Makine Döküm ve Model San. Tic.’te Üretim Teknik Sorumlusu olarak göreve başladı. Ardından IQNORM Uluslararası Belgelendirme A.Ş.’de Asansör Periyodik Kontrol Uzmanı ve son olarak Sigma Cert Belgelendirme Ltd. Şti.’de Asansör Periyodik Kontrol Uzmanı görevlerinde bulundu. Köksal Bey’e hoş geldin diyor ve başarılar diliyoruz.

Seçil AYGÖRSeçil AYGÖR

Adnan Menderes Üniversitesi Tıbbi Dokümantasyon ve Sekreterlik Bölümü’nden mezun olan Seçil Hanım, belgelendirme alanı da dâhil olmak üzere farklı şirketlerde deneyimler edindi. Şubat 2020 itibariyle Szutest’te Endüstriyel Hizmetler Departmanı’nda Planlama Koordinatörü olarak göreve başladı. Tecrübelerini Szutest’e değer katacak şekilde kullanmasını ümit ediyor ve görevinde başarılar diliyoruz.

Şerife KarakulakŞerife KARAKULAK

Uşak Üniversitesi Kamu Yönetimi bölümünden mezun oldu. 7 Şubat 2020 tarihinden itibaren Asansör Periyodik Kontrol Departmanı Uşak Bölgesinde Planlama Sorumlusu olarak göreve başladı. Kendisine hoş geldin diyor ve başarılar diliyoruz.

Tuğba ÇAYIRTuğba ÇAYIR

Kırklareli Üniversitesi Makine bölümünden mezun oldu. Farklı firmalarda Kalite Teknikeri, Proje ve İletişim Sorumlusu, Kurumsal Satış Uzmanı olarak deneyim kazandı. 17 Şubat tarihinden itibaren Makine Departmanımızda Satış ve Planlama Uzmanı olarak göreve başladı. Tuğba Hanım’a hoş geldin diyor ve yeni görevinde başarılar diliyoruz.

İskender Çallıİskender ÇALLI

Erciyes Üniversitesi Makine Mühendisliği bölümünden mezun olan İskender Bey, Arda Asansör Kumanda Panoları İth. İhr. Tic. Ltd. Şti.’de Proje ve İmalat Mühendisi, Fabre Asansör’de İmalat Mühendisi, Liftur Asansör’de Montaj Mühendisi, A1 Belgelendirme’de Teknik Uzman olarak farklı şirketlerde deneyimler edindi. Şubat 2020 itibariyle Szutest’te Asansör Departmanı’nda Teknik Uzman olarak göreve başladı. Kendisine hoş geldin diyor görevinde başarılar diliyoruz.

Furkan OlgunFurkan OLGUN

Furkan Bey, çeşitli görevlerden sonra Szutest’te Asansör Departmanı’nda Operasyon Uzmanı olarak 27 Şubat 2020 itibariyle çalışmaya başladı. Marmara Üniversitesi Makine Teknikerliği bölümünde öğrenimine devam ediyor. Yeni görevinde kendisine başarılar diliyoruz.

Yazar: Nurgül Sağlam

Ailemizin yeni uyeleri