Ailemizin Yeni Üyeleri

Mayıs ve Haziran ayları içerisinde, Szutest’te göreve başlayan, ailemizin yeni üyelerine, Szutest Bülten aracılığıyla bir kez daha Hoş geldiniz demek istedik.

fusun1Zeynep Füsun Denli Tudan

Zeynep Hanım bünyemize Ankara Bölge Müdürü olarak katıldı. Kendisi daha önce Türk Standartları Enstitüsü’nde uzun yıllar çalıştı. Standart oluşturma komitelerinde aldığı görevlerle Medikal Cihazlar Yönetmeliği konusunda uzmanlaştı ve TSE’deki kariyerinden teknik müdür olarak emekli oldu. Böyle bir dönemde kendisiyle tanışmış olmaktan dolayı çok mutluyuz ve Szutest’teki görevinde başarılar diliyoruz.

Nazanin Sateri
nazanin1

İngiltere’de eğitimini tamamlayan Nazanin Hanım, İran’da uzun yıllar İngiliz Standartları Enstitüsü’nün bölge müdürü olarak görev yaptı. İran’da uygulanan Medikal Cihazlar ile ilgili ulusal yönetmelikte, CE markasını mecbur kılınması yönünde çalışmalar başlattı ve uzun uğraşlar sonunda, İran’da piyasaya arz edilen ürünlerde CE markasının iliştirilmesinin zorunlu olmasına katkı sağladı. Kendisi aramıza, Ortadoğu Satış Müdürü olarak katıldı. Ona da görevinde başarılar diliyoruz.

kubra-ergulKübra Ergül

Kübra Hanım, Kocaeli Üniversitesi Biyomedikal Mühendisliği bölümünden mezun olduktan hemen sonra Szutest Medikal Cihazlar Belgelendirme departmanında Stajyer Mühendis olarak aramızda katılmıştı. Daha öncesinde İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi ve Tübitak da dahil olmak üzere farklı stajlarda deneyimler edindi. Sergilediği yetenekler ve gösterdiği özverinin fark edilmesine istinaden, Haziran ayı itibariyle Medikal Cihazlar Departmanı Başvuru Değerlendirme Sorumlusu olarak tam zamanlı görevine başladı. Kendisine iş hayatındaki ilk iş yeri olarak Szutest’te başlamış olmasının bir şans olduğunu hatırlatarak, kariyerinde başarılar diliyoruz.

murat-caliskanMurat Çalışkan

Murat Bey, Celal Bayar Üniversitesinden Makine Mühendisi olarak mezun olduktan sonra, farklı şirketlerde hem periyodik muayenelerle ilgili alanda hem de AR-GE alanlarında tecrübe edinmiş. Haziran ayı itibari ile Szutest bünyesine katıldı ve her geçen gün büyüyen Periyodik Kontroller departmanımıza Muayene Uzmanı olarak göreve başladı. Edindiği tecrübeleri, Szutest adına kullanabileceği bir kariyer diliyor ve aramıza hoş geldiniz diyoruz.

omer-kayaÖmer Kaya

Ömer bey de Mayıs ayı itibari ile aramıza katılanlardan bir diğeri. Kendisi Düzce Üniversitesi Elektrik Elektronik Mühendisliği bölümünden mezun olduktan sonra, günümüzde dünya markası olan Huawei de dahil olmak üzere farklı firmalarda staj deneyimi edinmiş. Sonrasında ise, periyodik kontrollerle ilgili bir firmada tecrübe kazanmış. Szutest’te de Periyodik Kontrol departmanında, Teknik Uzman olarak görev yapacak olan Ömer Bey’e başarılar diliyoruz.

selin-akkasSelin Akkaş

Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Jeoloji Mühendisliği bölümünden mezun olan Selin Hanım, staj deneyimlerinin ardından, Sertifikasyon ve Teknik Kontrol alanında İş Geliştirme Uzmanı olarak çalışmış. Szutest olarak, bölgesel faaliyetlerdeki etkinliğimize katkı sağlamasını ümit ettiğimiz Selin Hanım, Uşak Bölge ofisinde Planlama Sorumlusu olarak göreve başladı. Kendisine yeni görevinde başarılar diliyor ve aramıza hoş geldiniz diyoruz.

emine-derya-ustaogluEmine Derya Ustaoğlu

Balıkesir Üniversitesi Endüstri Mühendisliği bölümünden mezun olan Emine Derya Hanım, uygunluk değerlendirme alanı da dahil olmak üzere farklı şirketlerde deneyimler edindi. Mayıs ayı itibari ile Szutest’te Periyodik Kontroller Departmanında Planlama Koordinatörü olarak göreve başladı. Bugüne kadar edindiği deneyimleri Szutest’e değer katabilecek şekilde kullanmasını ümit ediyor ve görevinde başarılar diliyoruz.

burak-bezdimBurak Bezdim

Burak Bey, Atatürk Üniversitesinden, Makine Mühendisi olarak mezun olduktan sonra, farklı şirketlerde özellikle uygunluk değerlendirme ve periyodik kontrollerle ilgili uzun yıllardan beri çalışmaktaydı. Kadro anlamında genişleyen departmanımız olan Periyodik Kontroller departmanında bölgesel operasyonlardaki etkinliğimizi de artırmasını ümit ettiğimiz Burak Bey ağırlıklı olarak İç Anadolu bölgesinde görev alacak. Kendisine de hoş geldiniz der ve başarılarının devamını dileriz.

emre-kuzucuEmre Kuzucu

Emre Bey, 2014 yılında Kocaeli Üniversitesi Makine bölümünden mezun olduktan sonra, özel sektörde farklı firmalarda çalışmış. Szutest’te de özellikle çevre ölçümleri ile ilgili alanda edindiği tecrübeleri kullanabileceği şekilde, Mayıs ayından itibaren Periyodik Kontrol Departmanına Emisyon Ölçüm Sorumlusu olarak görev almaya başladı. Ona da yeni görevinde başarılar diliyoruz.

ferhat-yildizFerhat Yıldız

Asansör departmanımızda Teknik Uzman olarak göreve başlayan Ferhat Yıldız, Cumhuriyet Üniversitesi Makine Mühendisliğinden mezun olduktan sonra, Asansör sektörünün üretim ve projelendirmesi de dahil olmak üzere farklı alt dallarında geniş tecrübeler edinmiş. Mayıs ayı itibari ile Szutest ailesine katılan Ferhat Beye de hoş geldin der, başarılarının devamını dileriz.

kadir-beytutKadir Beytut

Tahribatsız Muayene departmanında, Birim Yöneticisi olarak göreve başlayan Kadir Beytut, Selçuk Üniversitesinden Endüstri Mühendisi olarak mezun olduktan sonra, üretim, muayene, test ve uygunluk değerlendirme alanlarını kapsayan geniş bir alanda iş tecrübeleri edinmiş. Haziran ayı itibari ile aramıza katılan Kadir Bey’in bugüne kadar edindiği tecrübeleri etkin şekilde Szutest’te değer katan projelerde kullanması ümidiyle kendisine de hoş geldin diyor ve başarılarının devamını diliyoruz.