Ailemizin Yeni Üyeleri

Temmuz ve Ağustos ayları içerisinde, Szutest’te göreve başlayan, ailemizin yeni üyelerine, Szutest Bülten aracılığıyla bir kez daha Hoş geldiniz demek istedik.

Ahmet Emin ÇamlıbelAhmet Emin Çamlıbel

Gazi Üniversitesi Tesisat Öğretmenliği bölümünden mezun olduktan sonra Kaynak Mühendisliği diplomasını da alarak iş hayatına başlayan Ahmet Emin Bey, Tekfen İnşaat ve Havatek Makine Sanayi firmalarında saha tecrübesi edindikten sonra uygunluk değerlendirme sektörüne geçti. Daha sonra Mikropor firmasında üretim tecrübesi de edindikten sonra Szutest bünyesinde yeniden uygunluk değerlendirme sektörüne dönüş yaptı. Özellikle İç Anadolu bölgesinde faaliyet gösteren üreticilerimizin taleplerine cevap verebilmek adına Endüstriyel Hizmetler Ankara Bölge Sorumlusu olarak görevine başladı.

Bakış Can Rakıcı
Bakış Can Rakıcı

Ömer Halis Demir Üniversitesi Makine Mühendisliği bölümünden mezun olduktan sonra, Fer Yapı ve Safetbag Deniz Hizmetleri firmalarında mühendislik ve muayene alanlarında tecrübe edindi. Temmuz ayından itibaren Periyodik Kontrol departmanımızda göreve başlayan Barış Can Bey’e yeni görevinde başarılar dileriz.

Enes KartalEnes Kartal

Bir yandan Trakya Üniveristesi Bilgisayar Programcılığı bölümde öğrenimine devam etmekte olan Enes bey bir yandan da Boğaziçi Doküman Çözümleri ve Rem Bilgisayar firmalarında yazılım uzmanı olarak tecrübe edindi. Ağustos ayı itibari ile yazılım şirketimiz olan Szutest Teknoloji bünyesinde göreve başlayan Enes Beye hoş geldin diyoruz.

Oğuzhan Aykut EkşioğluOğuzhan Aykut Ekşioğlu

Oğuzhan Bey Yeditepe Üniversitesi Makine Mühendisliğinden mezun olduktan sonra, Makine Mühendisleri Odası ve Arçelik gibi firmalarda mühendislik ve denetçilik tecrübeleri edindi. Temmuz ayı itibari ile Asansör Periyodik Kontrol departmanında göreve başlayan Oğuzhan Bey’e kazandığı tecrübeleri Szutest’e aktarabilmesini ümit ettiğimiz bu yeni görevinde başarılar dileriz.

Murat ÖZDENLİMurat Özdenli

Murat Bey, Eskişehir Anadolu Üniversitesi İşletme bölümünden mezun olduktan sonra farklı firmalarda, teknik destek sorumlusu, tasarım uzmanı, raporlama sorumlusu ve eğitmenlik gibi geniş bir alanda tecrübe edindi. Ağustos ayında Periyodik Kontrol departmanımızda Müşteri İlişkileri ve Raporlama sorumlusu olarak işe başlayan Murat Bey’e yeni görevinde başarılar dileriz.

Ufuk AkınUfuk Akın

Ufuk Bey, Atatürk Üniversitesi Elektrik – Elektronik  Mühendisliği bölümünden mezun oldu. Thor Asansör ve Elit Enerji firmalarında staj tecrübeleri edinen Ufuk Bey, Ağustos ayında Asansör ve Periyodik Kontrol departmanımızda görev almak üzere aramıza katıldı. Kendisine hoş geldin diyoruz.

Oral SertbakanOral Sertbakan

Sakarya Üniversitesi’nden Metalurji ve Malzeme Mühendisi olarak mezun olduktan sonra, Alvimedica Tıbbi Ürünler, Erin Motor ve Şahin Metal firmalarında üretim prosesleri ve kalite kontrol üzerine tecrübeler edindi. Oral Bey Ağustos ayı itibar ile Medikal Departmanımızda Başvuru Değerlendirme Sorumlusu ve Ürün denetçisi olarak görev almak üzere aramıza katıldı. Kendisine hoş geldin der yeni görevinde başarılar dileriz.